Genital bölge rengini açmak için yöntemler

Genital bölge rengini açmak için yöntemler

 

Bayanlarda genital bölge beyazlatma için doğal çözüm yöntemleri vardır. Evinizin rahatlığında, ekonomik ve sağlıklı bakım maskelerini kullanabilirsiniz.

 

Doğal bakım maskeleri

 

Genital bölge beyazlatma durumlarını en iyi şekilde almak için sürekli eşit aralıklarla uygulamaya devam etmelisiniz. Bazen bir ay, bazen iki ay sürebilir lakin mutlaka sabırla kür uygulanmaya devam edilmelidir. En uygun zaman sizin için akşam saatleriyse, telefonunuza alarmını ayarlayıp hemen banyoya gidip bakıma başlayabilirsiniz.

 

Portakal suyu ve zerdeçal maskelerini denemelisiniz.

 

Bu iki malzemeyi düzenli olarak kullanırsanız sonuçları daha etkili olacaktır.

 

Yarım küçük portakalın suyunu sıkıp bir tatlı kaşığı toz zerdeçal ile karışım yapın. Genital bölge kararması olan bölgelere sürün. 10-15 dakika bekledikten sonra bol suyla durulayın. Özellikle, Hindistanlı kadınlar zerdeçallı bakım maskesini genital bölge, koltuk altı, diz kapağı gibi kararmaların yoğun olduğu yerlerde kullanıyor.

 

Genital bölgenizi en iyi karbonhidrat ile beyazlatabilirsiniz.

 

Bikini bölgesindeki kararmalardan kurtulmak için birçok kişi karbonat maskesini kullanıyor. Yapımı ise oldukça kolay: 1 yemek kaşığı toz karbonat ve 1 yemek kaşığı suyu macun kıvamına gelen kadar karıştırın. Rengini açacağınız yere sürüp on dakika bekletin ve temizleyin. Unutmadan: Eğer hassas bir cildiniz varsa, bu maskeyi önce bileğinizin iç kısmına sürüp test edin. Kızarma veya kaşıntı yoksa, genital bölgede de kullanın.

 

 

Mükemmel beyazlık için yoğurt karıştırın

 

Yoğurdun, cilt rengini açıcı güzellikleri vardır. Bunu, C vitamini içeren limon suyu ile beraber kullanırsanız, çok güzel sonuçlar alırsınız. Bir yemek kaşığı yoğurt ve bir limonun suyunu karıştırıp sürün. 10 dakika bekletip ılık suyla durulama yapın.

Genital bölge beyazlatma kremi tercih edin

Bölgeye özel krem kullanabilirsiniz.

 

Ev yapımı maskelerle beraber, bölgeye özel renk açıcı krem kullanabilirsiniz. Bulgaristan’da üretilen ve birçok kadının memnun kaldığı “Achromin” kremi siz de tercih edebilirsiniz. İçinde paraben maddesi bulunmayan ürünleri seçin. İnternetten veya Bulgaristan pazarlarından bu kreme ulaşabilirsiniz.

 

Kullanım süresi ne kadar olmalı ?

Düzenli olarak bakım yapmaya devam etmelisiniz.

 

Eğer, genital bölgede çok fazla kararma varsa ve hızlı sonuç almak istiyorsanız, haftada üç kere kullanmanız idealdir. Eğer, orta seviyede ise bir kere uygulamak yeterlidir.

 

Lazer ile beyazlatma yöntemleri

Öncesinde çok iyi araştırma yapmalısınız.

 

Evet, bazı kliniklerde lazerle genital bölge kararmasında yapılabiliyor. Bu işleme başvurmadan önce, yaptıracağınız merkez ve doktoru çok iyi araştırmanız gerekiyor.

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir