Sevgilinizin Aklını Başından Alacak Kıyafet Önerileri

 

Erkekler yapıları gereği sürpriz yapmayı severler. Eğer şanslıysanız bu gece yemeğe davet edilebilirsiniz. Kesinlikle bu akşam gideceğiniz akşam yemeği için gideceğiniz mekandan haberiniz olmayacak. Bu tarz güzel sürprizler için giyebileceğiniz en mükemmel renk siyahtır. Etek, elbise, tulum ya da pantolon tarzında neyi tercih ederseniz edin rengini siyah olarak belirlerseniz gideceğiniz her mekana uyum sağlayacaktır. Eğer ki birlikte olduğunuz kişi detaylara çok takılan ve aynı zamanda çok romantik biriyse koyu renkli bir elbiseyle karşılaşacağınız sürprizlere daima hazır olabilirsiniz. Romantik bir sürpriz evlenme teklifi bekliyorsanız siyah rengin ışıltı saçan taşlı modellerini veya saten tarzda kumaş seçerek fotoğraflarda yüzüğünüz kadar kendi ışığınızı da konuşturabilirsiniz.

 

Evrensel olarak aşkın rengi kırmızıdır

Güzelliğinizi tescilleyen bir renk olan kırmızı hemen hemen her davette özel günlerde tercih edilmediği için gözde olabilirsiniz. Kırmızı renkli kıyafetler genelde sevgililer günü, evlilik yıl dönümü tarzında günlerde giyilmektedir. Sevgilinizle birlikteyken özellikle bordoya kaçan kırmızı renk kıyafetiniz ile güzelliğinizi daha da ön plana çıkarmak elinizde. Unutmayın küçük tüyolar mükemmel bir tablo oluşturacaktır. Açık kırmızı bir tulum kullanırsanız davet edildiğiniz her mekanda ışıltıların ve bakışların üzerinizde olduğunu hissedeceksiniz.

 

Özel günlerde tulum giyen kadınlar oldukça fazla

Şıklığına önem veren kadınlar için soğuk havalarda hem üşümemek hem de gözde olmak için tulum tercihlerine ağırlık verebilirler. Havanın da soğuk olduğu bu günlerde kadınların kurtarıcısı, güvenli limanı haline gelen tulumlardır. İncecik ve zarif dekolte takıları ile kullanıldığında istediğiniz mekanda kendinizi özgüvenli ve güvenli hissedeceksiniz. Renk tercihi tabii ki de zevkinize kalmış.

 

Triko Tarz Şıklığı

İçinde bulunduğumuz zamanların tartışmasız en çarpıcı kumaşı kadife elbiselerdir. Siz de özel günlerinizde kadife bir elbise giyerek şıklığınıza şıklık katabilir ve meraklı gözlerin hedefi olabilirsiniz. Bizim önerimiz zümrüt yeşili ya da bordo renkli kumaşlardan yapılan elbiseleri tercih etmelisiniz. Erkekler triko ve kadife tarzda giyilen kıyafetlere daha düşkün, onun aklını başından alabilirsiniz. Kadife bir elbise seçecekseniz dekoltenizin omuzlarınızdan olması sizi ayrı bir seviyeye taşıyacaktır. Şimdi sıra erkek arkadaşınızı size bir kez daha aşık etmekte.

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir