2020 Bahar ve Yaz Ayları Saç Stilleri

Moda çok hızlı yön değiştiriyor. Sizin de bildiğiniz gibi ülkemizde de geçerli olan hybrid stili saç renklerini gözlemlemeye başladık. Hafiften kızıl renge çalan sarı renkler, siyah ya da kırmızı rengin içinde gizlenen pembe renkler, koyu siyah katlar 2020 yılının tartışmasız en popüler saç stilleri arasında! peramag.com olarak sizler için 2020 yılı bahar ayları saç stillerini derledik…

2020 Yılı Bahar/Yaz sezonu 10 Hit Saç Stili

 

 

 Optimum Pembe Renkleri

Açık sarı renkli saçınıza ya da açık renk tutamlar ile yaratılan soft pembe stilinize mükemmel bir hava katıyor. Renkli saçınız ütopik bir görüntüye kavuşturan bu stili dünya çapında bir çok ünlü hali hazırda kullanıyor. Özellikle Julia Roberts’ın gözdesi olduğunu hatırlatalım.

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brond’un En Koyu Hali  

Hepimizin bildiği gibi sarı saçın bakımı oldukça külfetlidir. Kahveye çalan bu renk stili imdadımıza yetişiyor. Soğuk ya da sıcak bir ten renginiz olması fark etmiyor! Kendi isteğinize göre alt tonlarla Brond rengini yeniden yaratabilirsiniz. Bakımı biraz daha basit olan Brond renkleri denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Işıltılı Kehribar Renkleri

Karamel, sarı ve kahve renklerinin göz önünde olduğu yepyeni bir stil. Tüm bu kontrast stillerden oluşan ışıltılı rengin her cilde mükemmel uyumuyla her cilt tonunda çekiciliği ön plana alıyor. Eğer siz de sadelikten yanaysanız sade saç kesim stillerinden ve düz saç modellerinden oluşan kombinleriniz favoriyse. Işıltılı kehribar modelleri tam size göre!

 

 

 

 

 

 

 

 

Extra Sert Kahve Renkleri

Diğer açık renklerde olduğu gibi kahve tonlarının bu sezon koyulaşacağını söyleyebiliriz. Koyu kahve modası bu sezon geri geliyor ve koyu saç modasına en uygun orta uzunluktaki saçlar. Aman dikkat siz de boyalı saçınızı korumak ve parlak görünmesini sağlamak için ünlü markaların boyalı saçlara özel olarak ürettiği doğa şampuan ve bakım kürlerini kullanmalısınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sarışın Tarçın Renkleri

Kızılın seksi duruşu ve sarının asil rengi ile birleştirilen tarçının tüm tonlarını, saçında farklı bir hava olmasını isteyen kadınlar için yaratıldı. Pastel renklerine daha çok anımsanan bu stiller güzelliğinize keskin bir nefes katıyor. Siz de partilere farklı bir hava katmak istiyorsanız kızıl renkler tercihiniz olabilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Sarı Krem Renkleri

Yazın parıldayan ateşli sarışınlar artık daha yumuşak ve sessiz tonlarda.  Baby colour bajyajlar ve kahkül tutamlar ile yeniden yaratılan bu soft renkler, diğerlerine göre oldukça çarpıcı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Işıltılı Siyahlar

Hafiften mavi renge çalan siyah parlak ve uzun saç stilidir. Bu sezon diğer sezonlara göre daha fazla koyu olacağı aşikar. Havanın ısınmasıyla birlikte Işıl ışıl siyah uzun saçlar göreceğiz. Siz de ışıltışı siyahlar arasına çok açık mavi renkler ekleyerek daha dikkat çekebilirsiniz. Haydi partinin yıldızı olmak elinizde! Kendinizi baştan yaratın.

 

 

 

 

                                                                                                                                                    

 80’ler Bu Baharda!

1980 yıllarında oldukça popüler olan boyasız dipler bu sezon oldukça popüler. Geçmiş sezonda arka planda kalan kontrast dipler bu sezon hak ettiği yeri bulacak diye düşünüyoruz. Dış görünümünüzü doğallıkla süslemek isteyen kadınların en fazla başvurduğu bu saç stili günlük yaşantınıza da parti akşamlarına da uyum sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

 

Koyu Bakır Renkler

Yaz mevsimine yeni saç stiliyle girmek isteyenler için bu sezon kapalı bakır renginden binlerce ton yelpazesine bakabilirler. Işıltılı, yoğun ve çekici renk olan kızıl, çeşitli karışımlar ile mükemmel renk haline gelebiliyor. Stilinize göre saçınızı baştan yaratabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                               Parlak Karamel Renkleri

Genelde koyu renkli saçlar mı seviyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise koyu renkli saçlarınıza mükemmel bir hava katacak karamel eklentilerini dikkatlice kullanmalısınız. Bu bahar kış mevsimine göre  kapalı tonlar yerine sarı renkteki tonlar bizleri karşılayacak. Koyu renkli saçları açmak için en popüler yol balyaj yöntemidir.

 

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir